Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Zagęszczanie włosów

Zagęszczenie/uzupełnienie włosów to sposób na bujniejszą fryzurę przy zastosowaniu nowoczesnych metod i technologii. To zwiększanie objęstośći włosów, maskowanie silnych przerzedzeń, uzupełnienie ubytków włosów.
Zagęszczanie włosów można wykonać w dwojaki sposób: metodami chirurgicznymi stosując przeszczep włosów oraz metodami niechirurgicznymi polegającymi na doczepieniu do własnych włosów dodatkowych pasemek włosów lub stosując specjalne uzupełnienia/zagęszczacze na obszary z największymi ubytkami włosów.
Dobór odpowiedniej metody zależy od stanu i kondycji włosów, wielkości obszaru wymagającego zagęszczenia czy stopnia przerzedzenia włosów.

 

System uzupełnień T-parting Nordic Hair Contrast 

System T-parting to delikatne uzupełnienie o kształcie zbliżonym do litery ''T'' do założenia na szczycie głowy w  celu:t parting n

 • zatuszowania przerzedzeń włosów
 • zatuszowania poszerzonego przedziałka
 • zakrycia punktowych ubytków włosów na szczycie głowy
 • dodania objętości lub długości włosów

Uzupełnienie wykonane jest w 100% z włosów naturalnych. Jest łatwe do założenia za pomocą klipsów lub taśmy. W połączeniu z własnymi włosami daje możliwość pożądanego kształtu fryzury i swobodnej stylizacji. Treska nie powoduje podrażnienia skóry głowy. Może być zastosowana u każdego niezależnie od wieku i płci.

 

System uzupełnień częściowych Hairtalk Hairwear 

Integracyjny system częściowych uzupełnień włosów to rozwiązanie, z którego korzystać mogą zarówno kobiety jak i mężczyźnihairwearIntegracyjny system częściowych uzupełnień włosów to rozwiązanie, z którego korzystać mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni. To metoda dodawania gęstości i objętości włosów w obszarach najbardziej tego wymagających, polecana w przypadku problemów związanych z utratą włosów tj. częściowym wyłysieniem, przerzedzeniami włosów na czubku głowy, w przypadku rzadkich i nieatrakcyjnych włosów a także dla wszystkich osób, które chcą poprawić swój wygląd.System uzupełnień częściowych Hairtalk Hairwear to całkowicie bezpieczna, bezbolesna, skuteczna, nie wywołująca uczuleń i podrażnień metoda uzupełniania braków włosów gwarantująca uzyskanie efektu naturalnej, indywidualnej fryzury ponieważ jest to integracja a nie peruka. 

Zagęszczacz "hairtalk hairwear" to przymocowane w górnej części głowy uzupełnienie wykonane z przepuszczającej powietrze bazy, na której osadzone są naturalne włosy Remy. Zagęszczacz jest cienki, lekki, posiada ultrapłaskie, bezszwowe i gładkie wykończenie zapewniające komfort noszenia, a sposób mocowania zapewnia poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Proponujemy systemy gotowe lub wykonane na indywidualne zamówienie. System kolorystycznie integruje się z naturalnymi włosami i nie obciąża włosów ponieważ jego cały ciężar spoczywa na koronie głowy,

 • WONDER FILL - o wym. 16x12,5 cm, dla kobiet z dużym ubytkiem włosów w górnej części głowy,
 • SMART PART - o wym.15x6,5 cm, używany przy mniejszych ubytkach włosów /np. w celu zatuszowania poszerzonego przedziałka/,
 • MULTI TOP - o wym.20x15 cm, dla kobiet i mężczyzn z bardzo dużym ubytkiem włosów.
 • EASY TOP - zagęszczacz mocowany za pomocą klipsów do samodzielnego zakładania

Zagęszczacze wykonane są w 100% z naturalnych włosów Remy, dostępne są w 16 kolorach oraz 5 kolorach w wersji z odrostami

 

Przedłużanie/zagęszczanie włosów - Hairtalk

Hairtalk extensions to metoda tzw. "kanapkowa" przedłużania/zagęszczania włosów za pomocą pasemek na taśmach. Dzięki zastosowaniu taśm uzyskuje się efekt niewidocznych, płaskich połączeń, które nie powodują dyskomfortu podczas leżenia a włosy doczepione naturalnie mieszają się z własnymi włosami. Po 2-3 miesiącach, zależnie od szybkości wzrostu włosów pasemka winny być "podciągnięte" tzn. pasemka za pomocą specjalnego płynu są usuwane, a następnie po wymianie taśm można je ponownie założyć.

 

                              

 Taśmy hairtalk extensions wykonywane są w kilku wersjach:

 • hairtalk extensions - to taśmy o długości 3 cm i szerokości 0,7 cm dostępne w 22 kolorach, wykonane w 100% z naturalnych włosów Remy.
 • hairtalk extensions plus - dzięki precyzyjnemu procesowi produkcji wyglądają bardzo naturalnie. Włosy są nie tylko przyłożone i przyklejone do taśmy ale dodatkowo każdy pojedynczy włos jest ręcznie umieszczony w przeźroczystej taśmie za pomocą cienkiej igły. Pasemka wyglądają bardzo naturalnie i są aplikowane głównie w górnej części głowy i w okolicach skroni, czyli w miejscach w których przedłużone pasemka powinny być szczególnie niezauważalne
 • hairtalk extensions plus z odrostami - podobnie do efektu 'ombre' pasemka są farbowane z łagodnym przejściem z koloru ciemnego do jasnego. Każdy włos jest ręcznie implantowany tworząc naturalny efekt ''wyrastania ze skóry głowy''. Dzięki użyciu tej innowacyjnej techniki połączenia pasemek są niewidoczne.
 • hairtalk extensions mini - to taśmy o długości 1 cm i szerokości 0,9 cm, wykonane w 100% z naturalnych włosów Remy, dostępne w 22 kolorach. Pasemka są wyjątkowo lekkie i elastyczne. Idealnie komponują się z naszymi włosami, dzięki temu są jeszcze mniej widoczne i mniej wyczuwalne. Przeznaczone są do stosowania szczególnie w okolicach skroni. Pasemka tej serii dostępne są również w wersji: hairtalk extensions plus mini i hairtalk extensions plus mini z odrostami,

hairtalk kosmetyki

W gabinecie oferujemy pełny zestaw kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji uzupełnień i włosów przedłużanych/zagęszczanych.