Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Zagęszczanie włosów

zagęszczanie włosówZagęszczanie włosów to sposób na bujniejszą fryzurę przy zastosowaniu nowoczesnych metod i technologii. Zagęszczanie włosów to zwiększanie objęstośći włosów od czubka, likwidowanie ubytków włosów, maskowanie silnych przerzedzeń. Zagęszczanie włosów można wykonać w dwojaki sposób: metodami chirurgicznymi stosując przeszczep włosów oraz metodami niechirurgicznymi polegającymi na doczepieniu do własnych włosów dodatkowych pasemek włosów, stosując specjalne uzupełnienia/zagęszczacze na obszary z największymi ubytkami włosów, bądź stosując specjalne preparaty, które zaaplikowane na włosy spowodują zatuszowanie ubytków włosów i zwiększenie ich objętości. Dobór odpowiedniej metody zależy od stanu i kondycji włosów, wielkości obszaru wymagającego zagęszczenia, stopnia przerzedzenia włosów.

zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów

Istnieje wiele sposobów doczepienia dodatkowych pasemek do własnych włosów. Jedną z metod jest metoda zagęszczania włosów z zastosowaniem urządzenia Laser Extend. Laser Extend umożliwia zagęszczenie włosów w obszarach widocznych takich jak czubek głowy czy skronie. Jest to metoda "włos do włosa", bezpieczna dla włosów, doczepiane pasemka nie obciążają włosów naturalnych a substancja łącząca jest mało widoczna, łączenia dopasowują się do kształtu głowy i nie uciskają przy leżeniu.

zagęszczanie włosów Nowy Sącz


W przypadku wystąpienia przerzedzeń na znacznym obszarze głowy czy dużym stopniu przerzedzenia włosów wskazane jest zastosowanie specjalnego uzupełnienia/zagęszczacza, który jest zintegrowany z własnymi włosami. Zagęszczacz dobiera się indywidualnie do koloru, rodzaju włosów oraz wielkości obszaru wymajającego zagęszczenia. Zagęszczacze mogą być trwale połączone z własnymi włosami lub zakładane okazjonalnie przy pomocy klipsów.

zagęszczanie włosów Nowy Sącz

Jedną z metod zagęszczania włosów jest metoda natychmiastowego zagęszczania włosów od czubka przy pomocy preparatu 3DHair. Produkty 3DHair wykonane są z naturalnych włókien, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry głowy. Mikrowłókna zawarte w preparacie 3DHair łączą się z łuską włosa za pomocą sił elektrostatycznych i tworzą z włosami jednolitą strukturę, włosy wyglądają na gęste i zdrowe a fryzura staje się pełniejsza bez śladów przerzedzeń.

Aplikacja zagęszczacza 3DHair jest bardzo prosta i szybka. Zagęszczacz utrzymuje się na włosach do momentu spłukania.