Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Uzupełnianie włosów

Niechirurgiczne metody uzupełniania włosów to oferta dla kobiet i mężczyzn z nieodwracalnymi ubytkami włosów, znaczącymi przerzedzeniami, z problemem słabych i cienkich włosów oraz wszystkich, którzy nie są zadowoleni ze swoich włosów. Do najbardziej popularnych metod należy uzupełnianie włosów za pomocą uzupełnienia tzw. zagęszczacza. Jest to metoda uzupełniania włosów, polegająca na zatuszowaniu ubytków, dodania gęstości i objętości włosów w obszarach najbardziej tego wymagających np. maskowanie przerzedzeń od czubka głowy, uzupełnianie zakoli i obniżenie linii włosów. Uzupełnienia włosów dopasowywane są wielkością do obszaru objętego brakiem włosów czy przerzedzeniem.

uzupełnianie włosów Nowy Sącz

Uzupełnianie włosów

Systemy uzupełniania włosów określane są jako integracyjne, ponieważ polegają na połączeniu włosów rosnących na głowie z dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta uzupełnieniem. Uzupełnienia włosów stanowią alternatywę dla peruk.
Uzupełnienie dobierane jest rodzaju, struktury, koloru i długości włosów pozostałych na głowie. Systemy uzupełnień integrują się z naturalnymi włosami i pozwalają na stylizację własnej fryzury.

Uzupełnienia włosów to rozwiązanie, gdzie na elastycznej, przepuszczającej powietrze bazie osadzone są naturalne włosy. System integruje się z naturalnymi włosami nie obciążając ich, ponieważ ciężar uzupełnienia  spoczywa na koronie głowy.

uzupełnianie włosów Nowy Sącz

Uzupełnienia włosów mogą być mocowane na stałe i noszone przez kilka miesięcy bez konieczności ściągania. Ze względu na odrost włosów niezbędna jest korekta mocowania uzupełnienia tj. zdjęcie i ponowne założenie.

Uzupełnienia włosów można stosować dorażnie, w zależności od indywidualnych potrzeb, wówczas uzupełnienie mocowane jest za pomocą klipsów.