Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Łupież

Traybell - Tonico prevencion caspa – przeciwłupieżowy preparat w ampułkach z piroctone olamine

Preparat w ampułkach zalecany dla osób z problemami, łupieżu suchego, tłustego, łuszczycy oraz innych problemów złuszczania się naskórka. Piroctone olamine reguluje procesy proliferacji komórek skóry i naskórka oraz balansuje zaburzenia hiperkeratozy. Efektem tego jest wzrost spójności, poprawa keratynizacji i wzmocnienie warstwy rogowej. Piroctone olamine wyrównuje mikroflorę grzybiczą i bakteryjną, aby nie powodowały swędzenia i stanów zapalnych. Hamuję rozwój chorobotwórczego grzyba Malassezia furfur oraz Pitirosporum ovale. Ampułki nie zawierają ketokonazolu ani substancji sterydowych, co pozwala na zachowanie naturalnego pH skóry.

Polecany dla skóry głowy z problemami:

  • łupieżu suchego
  • łupieżu tłustego
  • łuszczycy
  • innych hiperkeratoz

Aplikacja:
Nakładać na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Stosować trzy razy w tygodniu przez 20 dni. Następnie przez okres 3 miesięcy dwa razy w tygodniu.

Dostępna pojemność:
Opakowanie ze szklanymi ampułkami – 6 x 10ml

Traybell - Essentia Control - szampon przeciwłupieżowy

Szampon rekomendowany w zaburzeniach proliferacji komórek skórno-naskórkowych. Polecany przy różnych rodzajach keratoz jak: łupież suchy, łupież tłusty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry głowy (ŁZS) i inne keratozy. Preparat zawiera pirytronian cynku, który działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, niweluje świąd. Istotnym składnikiem szamponu jest wyciąg z kory wierzby białej, który działa keratolitycznie redukując "keratozowe płatki" z powierzchni skóry. Zawarta w szamponie gliceryna nawilża skóre zapewniając jej prawidłowe procesy wzrostowe komórek epidermy oraz ochronny biofilm.  Szampon nie zawiera substancji sterydowych, może być stosowany w celach profilaktycznych aby wspomagać okres remisji keratolitycznej.

 Polecany na :

  • łupież suchy
  • łupież tłusty
  • łuszczycę
  • łojotokowe zapalenie skóry głowy (ŁZS)
  • inne hiperkeratozy

Aplikacja:
Nanieść szampon na wilgotne włosy i skórę głowy, delikatnie spienić i spłukać. Czynność wykonać dwukrotnie. Przy drugim myciu pozostawić szampon na włosach i skórze głowy na 10 minut, następnie dokładnie spłukać letnią wodą.

Dostępna pojemność:
Butelka plastikowa - 250ml

Szampon nie zawiera parabenów, silikonów, kolorantów.

 

Traybell - Essentia Control - lotion do skóry z łupieżem i innymi keratozami

Preparat rekomendowany jest w zaburzeniach poliferacji komórek skórno-naskórkowych przy łupieżu suchym, łupieżu tłustym, łuszczycy, łojotokowym zapaleniu skóry głowy i innych keratozach. Lotion zawiera pirytronian cynku, który działa przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwświądowo. Składnikiem lotionu jest wyciąg z Fomes Officinalis, który wpływa na gruczoły łojowe redukując produkcję sebum. Zawarta w preparacie alantonina i proteiny drożdży zapewniają prawidłowe nawilżenie naskórka i przyspieszenie gojenia ran powstałych w wyniku świądu. Lotion wzbogacony został o witaminy z grupy B - nikotynamid (vit.B3), pantenol (vit.B5), pirodyksynę (vit.B6), biotynę (vit.B7).

Polecany na:

łupież suchy 

-  łupież tłusty

-  łłuszczycę

-  łojotokowe zapalenie skóry  (ŁZS)

-  inne keratozy 

Aplikacja:

Preparat stosować codziennie dokładnie aplikując na skórę głowy. Nie spłukiwać.

Dostępna pojemność:

Butelka plastikowa -  150ml

Lotion nie zawiera parabenów, silikonów, kolorantów, alkoholu.