Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Kuracja anti-aging i przyspieszająca porost włosów

TRAYBELL - Kuracja anti-aging i przyspieszająca porost – DENSIMETRY 360o

Kuracja Densimetry 360o jest szczególnie polecana dla osób, które chcą wzmocnić intensywność porostu włosów. Stosowanie systematyczne całej kuracji przeciwdziała starzeniu się włosa oraz zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych. Wszystkie preparaty serii Densimetry 360o (szampon, odżywka, pianka), są bogate w aminokwasy takie jak: arginina, alanina, glicyna, seryna, walina, prolina, treonina, izoleucyna, histydyna, fenyloalanina. Aminokwasy te są niezbędnymi elementami do prawidłowego wzrostu włosa poprzez spajanie elementów białkowych (keratyny) tworzącej łodygę włosa. Produkty te zawierają wyciągi roślinne, takie jak: ekstrakt z lucerny, szyszek chmielu, rozmarynu czy nostrzyka żółtego. Ich zawartość w recepturze sprawia, iż włosy są lśniące i sprężyste. Wzmagają one mikrokrążenie w kapilarkach naczyń włosowatych oplatających cebulkę włosa, rozprowadzając mikro i makroelementy zawarte w preparatach w celu odżywienia włosa.

Szampon – zawiera dodatkowo kwas hialuronowy o dużych zdolnościach absorbcyjnych wody, który utrzymuje prawidłowe nawilżenie skóry i włosów. Ekstrakt olejowy z nasion modraka abisyńskiego, legendarnego eliksiru piękności królowej Saby, zawarty w szamponie odpowiada za przenikalność i dostarczenie niezbędnych kwasów Omega 3 i Omega 6 do włókna suchych i zniszczonych włosów.

Odżywka – zawiera dodatkowo oleje Jojoba i arganowy, które tworzą biofilm ochronny na całej długości łodygi włosa, zapobiegając utracie wilgotności. Preparat bogaty jest w pantenol, substancję nawilżającą i wnikającą do rdzenia włosa, aby utrzymać wilgoć wewnątrz jego stryktury.

Pianka - jest produktem, w którym skoncentrowane są kultury komórek macierzystych z ekstraktu jabłka szwajcarskiego Malus Domestica. Komórki macierzyste tego jabłka są bogate w czynniki epigenetyczne i metabolity, które zapewniają ciągłe podziały komórkowe. Efektem tego jest hamowanie procesów starzenia się fibroblastów i zwiększenie podziałów żywych komórek w mieszkach włosowych. Dzięki temu zjawisku, można zapobiegać skróceniu się faz życia włosa, utrzymywać włosy w fazie wzrostu tj. anagenu oraz zapobiegać przedwczesnemu przechodzeniu w stan katagenu i telogenu. Ciągła stymulacja wzrostu nie dopuszcza do miniaturyzacji mieszka, dzięki czemu włosy mogą rosnąć zwiększając swoją długość i grubość.

traybel anti agePolecana na:

  • łysienie androgenowe
  • łysienie anagenowe
  • łysienie telogenowe
  • łysienie ze stresu
  • łysienie z niedoboru mikro i makroelementów
  • łysienie polekowe
  • łysienie pociążowe

Aplikacja:
Dwukrotnie umyć włosy szamponem. Na wilgotne włosy zaaplikować odżywkę od nasady po końce.
Pozostawić na 10-15 minut. Spłukać.
Zaaplikować piankę na skórę głowy i włosy. Nie spłukiwać.

Dostępna pojemność:
Szampon – 250ml
Odżywka - 150ml
Pianka - 150ml