Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Wypadanie/porost włosów

 MonRin  -  Zestaw przeciw wypadaniu włosów

                           ekstrakt wzmacniajacy monrin 60ml koncentrat energetyzujacy monrin 60mlszampon wzmacniajacy monrin 250ml

MonRin - zestaw przeciw wypadaniu włosów polecany jest dla osób borykającym się z przejściowym wypadaniem włosów oraz przewlekłym wypadaniem włosów związanym z zaburzeniami hormonalnymi czy też obciążeniem genetycznymi.

W skład zestawu wchodzą:   

  • MonRin  Ekstrakt wzmacniający -  ekstrakt o bardzo wysokim stężeniu składników aktywnych, skutecznie pobudza mikrokrążenie w skórze głowy, czego efektem jest lepsze odżywienie cebulki włosa i wzmocnienie zakotwiczenia cebulki w mieszku włosowym. Preparat zapobiega miniaturyzacji mieszków włosowych. Ekstrakt polecany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, także przy łysieniu plackowatym.                                                                                                                                         
    Składniki aktywne wyciąg z aloesu, wyciąg z chmielu, wyciąg z dzikiej malwy, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z melisy, olejek z mięty pieprzowej, olejek migdałowy, kwas tłuszczowy z oleju lnianego, olejek z nasion słonecznika, witamina E.
  • MonRin  Szampon wzmacniający -  szampon z bogatą zawartością naturalnych ekstraktów pochodzenia roślinnego. Skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów, wzmacnia je i pobudza ich wzrost. Doskonale sprawdza się przy przetłuszczającej się skórze głowy. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.                       
    Składniki aktywnewyciąg z aloesu, wyciąg z chmielu, wyciąg z miłorzębu japońskiego, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z ziaren prosa zwyczajnego, wyciąg z eukaliptusa, wyciąg z winorośli, wyciąg z owoców gejpfruta, witamina E, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, olejek rycynowy, kwas liponowy.
  • MonRin Koncentrat enegetyzujący -  preparat bogaty w aktywne składniki roślinne. Powstrzymuje wypadanie włosów oraz pobudza ich wzrost. Dzięki zawartości mięty pieprzowej oraz etylu nikotynowego doskonale pobudza krążenie w skórze głowy, odżywiając i wzmacniając cebulki włosowe. Wysokie stężenie wyciągu z palmy sabałowej przeciwdziała hamuje wypadanie włosów. Koncentrat przeciwdziała przetłuszczaniu się skóry głowy, działa odświeżająco na skórę.         
    Składniki aktywne: wyciąg z aloesu, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z żeń-szenia, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z szałwi, uwodniony olejek rycynowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, olejek z drzewa herbacianego, etyl nikotynowy, naturalny mentol.

Stosowanie kuracji: 

1. Ekstrakt wzmacniający nanieść na skórę głowy bezpośrednio przed myciem. Pozostawić na 10 minut. Preparat daje uczucie ciepła i powoduje chwilowe zaczerwienienie skóry.

2. Szampon wzmacniającyt nanieść na włosy i skórę głowy. Delikatnie wmasować. Spłukać. 

3. Koncentrat enegetyzujący zaaplikować na wilgotną skórę głowy. Nie spłukiwać. Po zastosowaniu preparatu nastąpi zacerwienienie i mrowienie skóry, co jest efektem pobudzenia krążenia w skórze.  

Pojemność:                                                                                                                                                                                                                             
Ekstrakt wzmacniający - 60ml                                                                                                                                                                                               
Szampon wzmacniający - 250ml                                                                                                                                                                                         
Koncentrat energetyzujący - 60ml

Dla wzmocnienia kuracji zaleca się w zależności od rodzaju skóry głowy,  zastosowanie Lotionu oczyszczająco-wzmacniającego MonRin lub Lotionu oczyszczająco-wzmacniającego do suchej, wrażliwej skóry głowy MonRin, jako peelingu skóry głowy przed aplikacją Ekstraktu wzmacniającego.