Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Suche zniszczone włosy

MonRin  -  Szampon nawilżający

Szampon przeznaczony do włosów suchych, zniszczonych i farbowanych. Substancje zawarte w szamponie zatrzymują wodę w skórze głowy oraz we włosach nie pozwalając na jej nadmierny ubytek. Dzięki temu nawilżają skórę, łagodząc świąd oraz napięcie skóry oraz nawilżając włosy. Szampon odżywia włosy i skórę głszampon nawilzajacy monrin 250mlowy, zapobiega nadmiernemu złuszczniu się naskórka, doskonale sprawdza się również w przypadku łupieżu suchego. Preparat zawiera wyjątkowo łągodne detergenty, które nie powodują nadmiernego wysuszenia skóry głowy. 

Składniki aktywne:  wyciąg ze skrzypu polnego,wyciąg z mimozy, wyciąg z lotosu indyjskiego, uwodniony olejek rycynowy, kwas mlekowy, hudrolizaty proteinowe jedwabiu, hudrolizaty proteinowe z kiełków pszenicy, witamina E.

Stosowanie:  

Szampon nanieść na wilgotne włosy i skórę głowy. Delikatnie spienić, spłukać. Ponownie zaaplikować szampon, spienić, pozostawić na 3  minuty. Spłukać letnią wodą.

Pojemność - 250ml

 MonRin  -  Keratynowy balsam o zapachu owoców tropikalnychbalsam z keratyna o zapachu owocow tropikalnych monrin 200ml

Keratynowy balsam o zapachu owoców tropikalnych polecany jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych w przypadku skóry suchej i normalnej. Bogaty w naturalne substancji odżywcze, które regenerują, nawilżąją włosy i nadają im intensywny blask. Nie obciąża włosów, ułatwnia ich rozczesywanie.

Składniki aktywne: wyciąg z żeń-szenia, kwas rycynoleinowy, hydrolizowane proteiny jedwabiu, hydrolizaty proteinowe z kiełków pszenicy, keratyna, witaminy A, E i F.

Stosowanie:  

Balsam nanieść na umyte, wilgotne włosy. Pozostawić na 5 minut. Spłukać. 

Pojemność: 200ml

 

MonRin  -  Lotion odżywczylotion odzywczy monrin 60ml 1

Lotion odżywczy polecany jest w przypadku włosów suchych, zniszczonych przez chemiczne zabiegi fryzjerskie, używanie suszarki, lokówki, prostownicy a także profilaktycznie w przypadku włosów naturalnych i zdrowych. Może być stosowany również na skórę głowy. Działa odżywczo, regenerująco i nawilżąjąco na skórę głowy i włosy. Łagodzi swędzenie skóry głowy, koi podrażnienia skóry.

Składniki aktywne:  proteiny jedwabiu, wyciąg z mchu drzewnego.

Stosowanie:  

Lotion nanieść na umytą, wilgotną skórę głowy i włosy. Nie spłukiwać.

Pojemność: 60ml