Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Łojotok

 MonRin  -  Zestaw do tłustej skóry głowy

                          lotion oczyszczajacy do skory glowy monrin 60mlekstrakt do tlustej skory glowy monrin 60mlszampon wzmacniajacy monrin 250ml

Zestaw polecany jest dla osób borykających się z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry głowy. Preparaty wchodzące w skład zestawu oczyszczają skórę, regulują pracę gruczołów łojowych i potowych, zapobiegają namnażaniu się bakterii na skórze, łagodzą świąd, wzmacniają cebulki włosowe, pozostawiają skórę czystą i odświeżoną.

W skład zestawu wchodzą:  

  • Lotion oczyszczająco-wzmacniający -  lotion doskonale oczyszcza skórę głowy usuwając nagromadzony, zrogowaciały naskórek oraz łój zalegający w mieszkach włosowych. Preparat spełnia rolę biologicznego peelingu. Pozostawia skórę czystą i świeżą, gotową na przyjęcie substancji z kolejnych preparatów kuracji.             
    Składniki aktywne: olejek rycynowy, olejek z drzewa herbacianego, olejek z mięty pieprzowej, olejek eukaliptusowy, wyciąg z mięty, wyciąg z aloesu, wyciąg z dzikiej róży, wyciąg z miłorzębu japońskiego, naturealny mentol.
  • Ekstrakt do skóry tłustej -  ekstrakt bogaty w naturalne substancje aktywne, które regulują pracę gruczołów łojowych i potowych, działają antyseptycznie, antybakteryjnie i wzmacniająco na cebulki włosów. Preparat łagodzi świąd skóry głowy, pozostawia efekt odświeżenia i czystości skóry.                                                           
    Składniki aktywne: wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z oczaru wirgijskiego, wyciąg z jałowca, olejek z tymianku, wyciąg z roślin ryżowych, wyciąg z kitu pszczelego - propolis, olejek rycynowy, witaminy E i F.
  • Szampon wzmacniający  -  szampon z bogatą zawartością naturalnych ekstraktów pochodzenia roślinnego. Skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów, wzmacnia je i pobudza ich wzrost. Doskonale sprawdza się przy przetłuszczającej się skórze głowy. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.                                       
    Składniki aktywne:  wyciąg z aloesu, wyciąg z chmielu, wyciąg z miłorzębu japońskiego, wyciąg z pokrzywy, wyciąg z ziaren prosa zwyczajnego, wyciąg eukaliptusa, wyciąg z winorośli, wyciąg z owoców grejpfruta, witamina E, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, olejek rycynowy, kwas liponowy

Stosowanie kuracji:  

1. Lotion oczyszczająco-wzmacniający nanieść na skórę głowy przed myciem głowy. Pozostawić na 5 minut. Nie spłukiwać.

2. Na skórę głowy zaaplikować Ekstrakt do skóry tłustej. Pozostawić oba produkty na skórze na 10-15 minut

3. Umyć głowę Szamponem  wzmacniającym.        

Pojemność:   

Lotion oczyszczająco-wzmacniający - 100ml                                                                                                                                                                     
Ekstrakt do skóry tłustej - 60ml                                                                                                                                                                                           
Szampon wzmacniający - 250ml                                                                                                                                                                                                                                         

Jeśli przy przetłuszczającej się skórze głowy występuje również wypadanie włosów zaleca się zastosowanie jako czwartego etapu kuracji Koncentratu energetyzującego MonRin.