Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Etap 4 - pielęgnacja włosów i skóry głowy preparatami wymagającymi spłukania

Olejek Nawilżający MonRin

olejek nawilzajacy do wlosow suchych monrinOlejek Nawilżający MonRin zawiera substancję zapobiegającą utracie wody przez włosy oraz substancję nadającą miękkość i połysk. Ułatwia rozczesywanie. Jest niezbędny kiedy włosy są bardzo suche i zniszczone. Nawilża suchą i bardzo suchą skórę głowy.

Przeznaczenie:
Do suchych oraz zniszczonych włosów przy każdym typie skóry głowy.

Efekt:
- nawilża włosy oraz skórę głowy
- nadaje włosom miękkość i połysk
- ułatwia rozczesywanie

Działanie:
Polecany dla każdego, kto poddaje włosy jakimkolwiek zabiegom chemicznym – farbowaniu, trwałej ondulacji lub prostowaniu. Zalecany w przypadkach częstego suszenia włosów suszarką, po kąpielach słonecznych i po kąpielach w słonej wodzie.
Idealnie nadaje się do włosów przy tłustej skórze głowy, gdyż nie obciążą włosów.
Zmieszany z Balsamem z Keratyną MonRin, daje niepowtarzalny efekt pełniejszych i gładszych włosów może być stosowany do pielęgnacji zdrowych włosów.

Składniki aktywne:
Propanodiol, tetradekanol

Sposób stosowania:
Należy nakładać na włosy po szamponie i pozostawić na 3 do 5 minut po czym spłukać. W przypadku skóry bardzo suchej można go wcierać w skórę głowy przed szamponem. Zawsze spłukać!
Przy suchej skórze głowy, zwłaszcza w przypadku łupieżu zwykłego (suchego) polecamy stosować Olejek Nawilżający MonRin razem z ekstraktem do skóry głowy z łupieżem. Taka mieszanka przynosi dodatkowo ulgę w przypadku swędzenia skóry głowy oraz działa kojąco, również w przypadku łuszczycy skóry głowy.

Dostępne pojemności:
6 x 10ml – opakowanie ze szklanymi ampułkami