Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Kuracja For Scalp Dandruff

            therarx 6434x folate a31dtherapeutic cms 78dc     For scalp dandruff

Mediceuticals  -  Kuracja For Scalp Dandruff

Kuracja do skóry głowy z łupieżem, łuszczycą, grzybicą -  Mediceuticals For Scalp Dandruff polecana jest dla osób borykających się z problemami skóry głowy, takimi jak: łupież, łuszczyca, keratozy, grzybica, łojotokowe zapalenie skóry głowy. Stosowanie kuracji pozwala na oczyszczenie skóry głowy z nagromadzonych keratynocytów i redukcję stanu zapalnego skóry głowy, który towarzyszy łuszczycy czy łojotokowemu zapaleniu skóry głowy. Preparaty zawierają climbazol, który redukuje kolonie grzybicze. Preparat X-Folate, stanowiący drugi etap kuracji zawiera pirytronian cynku, który ma istotny wpływ na zachowanie prawidłowej mikroflory bakteryjno-grzybiczej skóry głowy.

Celem kuracji jest:  

  • redukcja łuski łuszczycowej
  • wyrównanie procesów poliferacji naskórka
  • redukcja stanu zapalnego skóry głowy
  • redukcja aktywności gruczołów łojowych
  • redukcja świądu
  • redukcja rumienia

Stosowanie kuracji:  

1. Preparat TheraRx nanieść na skórę głowy za pomocą czerwonego aplikatora. Preparatrozprowadzić opuszkami palców. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać.

2. Na wilgotną skórę głowy nanieść preparat X-Folate. Umyć skórę głowy. Spłukać letnią głową. Ponownie zaaplikować preparat i wykonać lekki masaż. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać letnią wodą.

3. Preparat Therapeutic nanieść na skórę głowy. Delikatnie rozprowadzić opuszkami palców i pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać. 

Uwaga!   

Preparat TheraRx może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Preparat Therapeutic może wywoływać uczucie chłodu i delikatnego pieczenia. Są to objawy normalne i całkowicie bezpieczne.

Mediceuticals  -  Olej z baobabu Bao-Med

BaoMed Mediceuticals - olej pozyskiwany z nasion owocu baobabu, ma postać gęstego, złocistego płynu o charakterystycznym, orzechowym zapachu.
Doskonale sprawdza się w pielęgnacji suchej, wrażliwej skóry oraz suchych, zniszczonych włosów.
Wysoka zawartość w oleju kwasów tłuszczowych Omega 9, Omega 6 i Omega 3 sprawia, że działa on odżywczo, przeciwzapalnie, regenerującbao oilo i łagodząco. Olej przyspiesza gojenie ran i utrzymuje odpowiednią hydratację komórek skóry, tworzy płaszcz hydrolipidowy na powierzchni skóry.
Olej Bao-Med stosowany na skórę głowy łagodzi podrażnienia, przesuszenie skóry, ogranicza łuszczenie skóry, nawilża i odżywia skórę. Dzięki właściwościom natłuszczającym i odżywczym doskonale uzupełnia terapię takich schorzeń jak:                   

-  sucha, zrogowaciała skóra  
-  łuszczyca
-  łupież suchy
-  atopowe zapalenie skóry
-  egzema

Olej Bao-Med polecany jest do stosowania na zniszczone, przesuszone, matowe włosy oraz rozdwojone końcówki włosów. Olej działa odżywczo i ochronnie. Można go stosować jako serum wygładzające końcówki włosów lub jako maskę odżywczą. Doskonale nadaje się do zabiegów olejowania włosów oraz ich codziennej pielęgnacji.

Olej Bao-Med może być stosowany bezpośrednio na skórę jako odżywczy kosmetyk w codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Świetnie  rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni skóry.