Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Kuracja For Oily Scalp

       oily scalp małytherarx 6434solv x cms 2c9atherapeutic cms 78dc     For oily scalp                 

Kuracja do tłustej skóry głowy -  Mediceuticals For Oily Scalp polecana jest dla osób borykających się z łojotokiem, łojotokowym zapaleniem skóry głowy, nadpotliwością, zapaleniem mieszków włosowych. Zastosowanie kuracji pozwoli na likwidację stanu zapalnego mieszków włosowych i wyrównanie mikroflory skóry. Istotnym składnikiem aktywnym kuracji jest siarczek cynku, który działa przeciwbakteryjnie i ściągająco. Ponadto przyspiesza gojenie ran, owrzodzeń i krost ropnych o podłożu bakteryjnym i łojotokowym. Wykazuje działanie antyseptyczne oraz wpływa obkurczająco na gruczoły łojowe i potowe.

Celem kuracji jest: 

  • oczyszczenie skóry głowy i mieszków włosowych z zalegającej wydzieliny łoju
  • redukcja aktywności gruczołów łojowych
  • redukcja aktywnośći gruczołów potowych
  • redukcja kolonii bakterii
  • redukcja stanu zapalnego
  • redukcja świądu skóry głowy
  • redukcja rumienia

Stosowanie kuracji:  

1. Preparat TheraRx nanieść na skórę głowy za pomocą czerwonego aplikatora. Rozprowadzić opuszkami palców. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać.

2. Na wilgotną skórę głowy nałożyć preparat Solv-X. Umyć skórę głowy. Spłukać letnią wodą. Ponownie zaaplikować preparat i wykonać lekki masaż. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać letnią wodą.

3. Preparat Therapeutic nanieść na skórę głowy. Delikatnie rozprowadzić opuszkami palców i pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać. Możliwe jest odczucie chłodu skóry głowy.

Uwaga!    

Preparat TheraRx może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Preparat Therapeutic może wywoływać uczucie chłodu i delikatnego pieczenia. Są to objawy normalne i całkowicie bezpieczne.