Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Kuracja For Dry Scalp

     therarx 6434x derma ec28therapeutic cms 78dc     For dry scalp

Mediceuticals  -  Kuracja For Dry Scalp

Kuracja do suchej skóry głowy -  Mediceuticals For Dry Scalp polecana jest dla osób borykających się z problemami takimi jak: atopowe zapalenie skóry głowy /AZS/, suchość skóry głowy, swędząca skóra, skóra podatna na alergie. W kuracji zastosowano szereg składnikó naturalnych pozwalających uzyskać żądane efekty stanu skóry głowy. KOmbinacja emolientów pozwala na prawidłowe wytworzenie płaszcza hydrolipidowego na skórze.Drugi etap kuracji, szampon X-Derma zawiera składniki stymulujące mikrokrążenie w kapilarachwokół brodawki włosa. Preparat zawiera też udoskonaloną formułę połączenia biotyny z tripeptydem, która wzmacnia zakotwiczenie mieszka włosowego w skórze głowy. 

Celem kuracji jest:   

  • redukcja efektów atopowego zapalenia skóry głowy
  • redukcja stanu zapalnego skóry głowy
  • redukcja rumienia i świądu
  • redukcja pieczenia skóry głowy
  • redukcja zrogowaciałego naskórka
  • redukcja suchości skóry głowy
  • odbudowa lipidowego płaszcza skóry głowy
  • utrzymanie prawidłowej hydratacji komórek skórno-naskórkowych
  • działanie przeciwalergiczne

Stosowanie kuracji:  

1. Preparat TheraRx nanieść na skórę głowy za pomocą czerwonego apliokatora. Rozprowadzić opuszkami palców. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać.

2. Na wilgotną skórę głowy nanieść preparat X-Derma. Umyć skórę głowy. Spłukać letnią wodą. Ponownie zaaplikować preparat i wykonać lekki masaż. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać letnią wodą.

3. Preparat Therapeutic nanieść na skórę głowy. Delikatnie rozprowadzić opuszkami palców i pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać.

Uwaga!

Preparat TheraRx może szczypać oraz znacząco zaczerwienić skórę głowy. Preparat Therapeutic może wywoływać uczucie chłodu i delikatnego pieczenia. Są to objawy normalne i całkowicie bezpieczne.   

Mediceuticals  -  Olej z baobabu Bao-Med      

BaoMed Mediceuticals - olej pozyskiwany z nasion owocu baobabu, ma postać gęstego, złocistego płynu o charakterystycznym, orzechowym zapachu.
Doskonale sprawdza się w pielęgnacji suchej, wrażliwej skóry oraz suchych, zniszczonych włosów.
Wysoka zawartość w oleju kwasów tłuszczowych Omega 9, Omega 6 i Omega 3 sprawia, że działa on odżywczo, przeciwzapalnie, regenerująco i bao oilłagodząco. Olej przyspiesza gojenie ran i utrzymuje odpowiednią hydratację komórek skóry, tworzy płaszcz hydrolipidowy na powierzchni skóry.
Olej Bao-Med stosowany na skórę głowy łagodzi podrażnienia, przesuszenie skóry, ogranicza łuszczenie skóry, nawilża i odżywia skórę. Dzięki właściwościom natłuszczającym i odżywczym doskonale uzupełnia terapię takich schorzeń jak:                          

-  sucha, zrogowaciała skóra  
-  łuszczyca
-  łupież suchy
-  atopowe zapalenie skóry
-  egzema

Olej Bao-Med polecany jest do stosowania na zniszczone, przesuszone, matowe włosy oraz rozdwojone końcówki włosów. Olej działa odżywczo i ochronnie. Można go stosować jako serum wygładzające końcówki włosów lub jako maskę odżywczą. Doskonale nadaje się do zabiegów olejowania włosów oraz ich codziennej pielęgnacji.

Olej Bao-Med może być stosowany bezpośrednio na skórę jako odżywczy kosmetyk w codziennej pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Świetnie  rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na powierzchni skóry.