Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Peeling skóry głowy

Alcantara Traybell - Peeling Detox z kwasami AHA

Peeling polecany do oczyszczania każdego rodzaju skóry głowy. Preparat zawiera mikrosferowe drobinki, które usuwają martwy naskórek i zanieczyszczenia środowiskowe . Ponadto produkt jest wzbogacony w kwasy owocowe AHA, złuszczające uszkodzone komórki. W ten sposób umożliwiamy dotlenianie nowych, zdrowych komórek oraz udrożnienie porów skórnych i eliminację grudek łojowych. Produkt przygotowuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych i umożliwia głęboką penetrację składników. Peeling posiada lekko kwasowe pH = 5,0, czego efektem jest dokładne oczyszczenie i utrzymanie nawilżenia skóry.              peeling z kwasami aha alcantara traybell 200ml 1

W skład produktu wchodzą ekstrakty z winorośli właściwej, męczennicy wielkiej oraz ananasa. Kompleks tych ekstraktów działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwhistaminowo. Wszystkie te właściwości są niezbędne do ochrony skóry po procesach złuszczających. Zawartość wosków jojoba zapewnia utrzymanie właściwej hydratacji bariery lipidowej naskórka.

Polecany dla:  każdego rodzaju skóry i przy każdym schorzeniu jako preparat przygotowujący i zwiększający wchłanianie składników aktywnych z preparatów w ampułkach, masek i innych.

Aplikacja:
Nakładać niewielką ilość na suchą skórę głowy i delikatnie masować przez 10 minut.
Dokładnie spłukać letnią wodą. Stosować dwa razy w tygodniu przez okres trzech tygodni. Następnie profilaktycznie raz w tygodniu lub rzadziej w zależności od potrzeby.

Pojemność:  150ml