Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Łupież, łuszczyca, keratozy

Alcantara Traybell - Tonico prevencion caspa – przeciwłupieżowy preparat w ampułkach z piroctone olamine

Preparat w ampułkach zalecany dla osób z problemami, łupieżu suchego, tłustego, łuszczycy oraz innych problemów złuszczania się naskórka. Piroctone olamine reguluje procesy proliferacji komórek skóry i naskórka oraz balansuje zaburzenia hiperkeratozy. Efektem tego jest wzrost spójności, poprawa keratynizacji i wzmocnienie warstwy rogowej. Piroctone olamine wyrównuje mikroflorę grzybiczą i bakteryjną, aby nie powodowały swędzenia i stanów zapalnych. Hamuję rozwój chorobotwamp.drandruffórczego grzyba Malassezia furfur oraz Pitirosporum ovale. Ampułki nie zawierają ketokonazolu ani substancji sterydowych, co pozwala na zachowanie naturalnego pH skóry.

Polecany dla skóry głowy z problemami:                                                                          

 • łupieżu suchego
 • łupieżu tłustego
 • łuszczycy
 • innych hiperkeratoz

Aplikacja:
Nakładać na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Stosować trzy razy w tygodniu przez 20 dni. Następnie przez okres 3 miesięcy dwa razy w tygodniu.

Pojemność:
Opakowanie ze szklanymi ampułkami – 6 x 10ml 

Alcantara Traybell - Control - szampon przeciwłupieżowy

Szampon rekomendowany w zaburzeniach proliferacji komórek skórno-naskórkowych. Polecany przy różnych rodzajach keratoz jak: łupież suchy, łupież tłusty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry głowy (ŁZS) i inne keratozy. Preparat działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, niweluje świąd. Istotnym składnikiem szamponu jest wyciąg z kory wierzby białej, który działa keratolitycznie redukując "keratozowe płatki" z powierzchni skóry. Zawarta w szamponie gliceryna nawilża skóre zapewniając jej prawidłowe procesy wzrostowe komórek epidermy oraz ochronny biofilm.  Szampon nie zawiera substancji sterydowych, może być stosowany w celach profilaktycznych aby wspomagać okres remisji keratolitycznej. szampon traybell Control alcantara 600x600 1

 Polecany na :

 • łupież suchy
 • łupież tłusty
 • łuszczycę
 • łojotokowe zapalenie skóry głowy (ŁZS)
 • inne hiperkeratozy

Aplikacja:
Nanieść szampon na wilgotne włosy i skórę głowy, delikatnie spienić i spłukać. Czynność wykonać dwukrotnie. Przy drugim myciu pozostawić szampon na włosach i skórze głowy na 10 minut, następnie dokładnie spłukać letnią wodą.

Pojemność - 250ml

Szampon nie zawiera parabenów, silikonów, kolorantów.

 

 Alcantara Traybell - Control - lotion do skóry z łupieżem i innymi keratozami

Preparat rekomendowany jest w zaburzeniach poliferacji komórek skórno-naskórkowych. Polecany przy łupieżu suchym, łupieżu tłustym, łuszczycy, łojotokowym zapaleniu skóry głowy i innych keratozach. Lotion działa przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie i przeciwświądowo.   

Składnikiem lotionu jest wyciąg z Fomes Officinalis, który wpływa na gruczoły łojowe redukując produkcję sebum. Ponadto działa ściągająco na pory, co pozwala utrzymać prawidłową higienę okołomieszkową i kondycję skóry.   lotion control alcantara cutaneo

Zawarta w preparacie alantonina i proteiny drożdż zapewniają prawidłowe nawilżenie naskórka i przyspieszenie gojenia ran powstałych w wyniku świądu. Lotion wzbogacony został o witaminy z grupy B - nikotynamid (wit.B3), pantenol (wit.B5), pirodyksynę (wit.B6), biotynę (wit.B7). 

Obecność mentolu w składzie , który ma właściwości przeciwświądowe pozwala na zniwelowanie rumienia i stanu zapalnego jaki towarzyszy dermatozom z hiperkerattynizacją. 

Polecany na:                                                                                                                                            

 • łupież suchy
 • łupiez tłusty
 • łuszczycę
 • łojotokowe zapalenie skóry głowy
 • inne keratozy 

Aplikacja:   

Preparat stosować codziennie, dokładnie aplikująć na skórę głowy. Nie spłukiwać.

Pojemność - 150ml

Lotion nie zawiera parabenów, silikonów, kolorantów, alkoholu.

Alcantara Traybell   Absolut - trychologiczna maska odżywcza

Trychologiczna maska odżywcza Absolut przeznaczona jest do dwupoziomowego działania, zrówno na skórę głowy jak i włosy. Polecana na:

 • łojotokmaska absolut traybell alcantara
 • łojotokowe zapalenie skóry głowy                                                                                          
 • skórę z łupieżem, łuszczycą i innymi keratozami
 • świąd skóry głowy
 • stan zapalny skóry głowy
 • problem z wypadaniem włosów
 • problemem elektryzowania się włosów

Maska odpowiada za prawidłową hydratację komórek skóry i wpływa odżywczo na łodygę włosa. W masce zawarte są proteiny pozyskiwane z baobabu, które wykazują działanie keratolityczne. Z tego powodu maska dedykowana jest do skóry głowy z problemami łojotokowego zapalenia skóry głowy, łupieżu, łuszczycy i innych keratoz.

Maska polecana jest przy stanach zapalnych, świądzie i rumieniu skóry głowy, które często towarzyczą różnym keratozom. Negatywne skutki keratoz doskonale eliminuje mentol wchodzący w skład maski.

Maska rekomendowana jest także do wypadających włosów lub braku ich porostu. Obecne w masce fitosterole oraz ekstrakt ze specjalnej soi odpowiadają za prawidłową proliferację komórek skóry i komórek macierzy włosa przyspieszając ich porost.

Maska zawiera przeciwutleniacze pochodzenia roślinnego, witaminę E oraz olej abisyński. Składniki te odżywiają i nawilżają wszystkie warstwy łodygi włosa. Maska działa antystatycznie, zapobiegając elektryzowaniu się włosów.

Aplikacja:

Maskę nakładać po umyciu głowy na wilgotną skórę i włosy. Pozostawić na 2-3 minuty. Spłukać dokładnie.

Pojemność:  200ml,  500ml

Maska nie zawiera parabenów, silikonów, kolorantów.