Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Botox do włosów

Regeneracja i odbudowa struktury włosa

Regeneracja i odbudowa włosów zniszczonych przez częste farbowanie, rozjaśnianie, suszenie gorącym powietrzem, prostowanie, środki stylizacyjne czy nadmierną ekspozycję na słońce polega na uzupełnieniu struktury łodygi włosa składnikami aktywnymi zawartymi w aplikowanych preparatach.

Infuzja tlenowainfuzja na włosy

Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w łodygę włosa wysoko sprężonego tlenu oraz składników aktywnych zawartych w aplikowanych preparatach. Infuzja tlenowa wykonywana jest przy pomocy aerografu, który podaje do łodygi włosa przefiltrowany 98% tlen wraz z czynnikami aktywnymi dobranymi przez trychologa do rodzaju włosów i stopnia zniszczenia włosów.

 

 

 

Pielęgnica Sonicmist z Systemem Hydrotherapysonicmist z telefonu

Pielęgnica posiada wbudowany zbiorniczek, w którym znajduje się aplikowany preparat.  Urządzenie pozwala na wprowadzenie ampułki w łodygę włosa.Ampułki do rekonstrukcji łodygi włosa

Ampułka RESTRUCTURISANTE 
Ampułka z ceramidami dedykowana do włosów zniszczonych, wymagających rekonstrukcji. Uzupełnia i regeneruje kapiolarne spoiwo między łusampalcantara traybellkami łodygi włosa.

Ampułka NORMAL 
Ampułka dedykowana dla włosów suchych, zniszczonych przez zabiegi termiczne i stylizacyjne, łamiących się, osłabionych restrykcyją dietą. Nadaje włosom połysk, elestyczność i jedwabistość.

Ampułka BRUSHING
Ampułka dedykowana do włosów cienkich, osłabionych, bez objętości. Molekularna technologia 'Yellow Brush' nadaje włosom objętość, uniesienie u nasady i efekt gęstych i sprężystych włosów.

Ampułka GRIS 
Ampułka dedykowana do włosów po koloryzacji. Molekularna technologia wykorzystuje nanopigmenty po koloryzacji domukając łuski łodygi włosa w celu zachowania intensywności i świeżości koloru.

Ampułka PLATA
Ampułka dedykowana do włosów blond, rozjaśnianych i siwych. Nanopigmenty zabezpieczają włosy blond po rozjaśnieniu przed zżółknięciem koloru.