Kuracja dla kobiet / For women

Kuracja dla kobiet i mężczyzn / For hair loss

Łupież

Traybell - Tonico prevencion caspa – przeciwłupieżowy preparat w ampułkach z piroctone olamine

Preparat w ampułkach zalecany dla osób z problemami, łupieżu suchego, tłustego, łuszczycy oraz innych problemów złuszczania się naskórka. Piroctone olamine reguluje procesy proliferacji komórek skóry i naskórka oraz balansuje zaburzenia hiperkeratozy. Efektem tego jest wzrost spójności, poprawa keratynizacji i wzmocnienie warstwy rogowej. Piroctone olamine wyrównuje mikroflorę grzybiczą i bakteryjną, aby nie powodowały swędzenia i stanów zapalnych. Hamuję rozwój chorobotwórczego grzyba Malassezia furfur oraz Pitirosporum ovale. Ampułki nie zawierają ketokonazolu ani substancji sterydowych, co pozwala na zachowanie naturalnego pH skóry.

Polecany dla skóry głowy z problemami:

  • łupieżu suchego
  • łupieżu tłustego
  • łuszczycy
  • innych hiperkeratoz

Aplikacja:
Nakładać na suchą lub wilgotną skórę głowy. Delikatnie wmasować. Nie spłukiwać. Stosować trzy razy w tygodniu przez 20 dni. Następnie przez okres 3 miesięcy dwa razy w tygodniu.

Dostępna pojemność:
Opakowanie ze szklanymi ampułkami – 6 x 10ml

Traybell - Shampoo prevencion caspa – szampon przeciwłupieżowy z piroctone olamine

Szampon rekomendowany w zaburzeniach proliferacji naskórka. Polecany osobom z łupieżem suchym, tłustym lub łuszczycą. Preparat zawiera piroctone olamine, która reguluje hiperkeratozę oraz procesy łuszczenia się naskórka. Produkt nie zawiera ketokonazolu, więc nie przesusza i nie zaburza naturalnego pH skóry. Gliceryna, która zawarta jest w szamponie nawilżą skórę zapewniając jej prawidłowe procesy wzrostowe komórek epidermy. Ponadto ma zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu pełni rolę jako promotor transportowy substancji czynnej w głąb skóry.

traybel szamp. p.łupieżPolecany na:

  • łupież suchy
  • łupież tłusty
  • łuszczycę
  • inne hiperkeratozy

Aplikacja:
Nanieść szampon na wilgotne włosy i skórę głowy, delikatnie spienić i spłukać. Czynność wykonać dwukrotnie. Przy drugim myciu pozostawić szampon na włosach i skórze głowy na 10 minut, następnie dokładnie spłukać letnią wodą.

Dostępna pojemność:
Butelka plastikowa - 300ml